Loading...

Pływający grill

received_4092500810794248

Urządźcie pływające grill-party na Solinie!

Pływający grill, pływający stolik, party boat, okrągła łódka, okrągła motorówka elektryczna to określenia odnoszące się do atrakcji na Solinie. Teraz, dzięki temu można, razem z przyjaciółmi, odprężyć się przy grillu… na wodzie.

Konstrukcja BBQ-DONUT® spełnia wszystkie wymagane warunki bezpieczeństwa. Posiada średnicę 3,6 m. Specjalny profil kadłuba, zarówno części nawodnej jak i podwodnej sprawia, że łódka jest praktycznie niezatapialna i niewywracalna. Oprócz tego posiada wszelkie atesty i certyfikaty dopuszczające go do ruchu na wodzie.

Pływającego grilla może prowadzić praktycznie każdy. Nie jest wymagany żaden patant sternika. W zależności od wersji łódka posiada silnik elektryczny. Maksymalną prędkość, jaką może osiągnąć to 5 km/h. Wysokość to tylko 2,8 m. BBQ-DONUT® może pomieść 10 osób. Zamontowany parasol da się bardzo szybko złożyć (w razie zerwania się silnego wiatru). Jak podaje producent pływający grill może być używany, gdy siła wiatru nie przekracza 5 stopnii w skali Beauforta i fali do 60 cm.
Świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, spotkania klubowe, imprezy firmowe, szkolenia czy wycieczki turystyczne.
Po zmroku, gdy słońce schowa się za horyzontem, a jedynym światłem będzie światło księżyca odbijające się w wodzie, bedziecie mogli wybrać swój ulubiony kolor i włączyć diodowe podświetlenie parasola zamontowanego na waszej Party Boat. Jeśli się Wam dany kolor znudzi macie do dyspozycji zdalnie sterowaną całą gamę kolorów, co powoduje, że miła atmosfera będzie zapewniona.

logo

Słoneczna polana

Łobozew Dolny 2f,
38-700 Łobozew Dolny

Tel. + 48 508 973 809, 787 043 938
e-mail: m.kowalczyk23@interia.pl